x

İş Sağlığı ve Güvenliği

Detay OSGB , T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği’nde belirtilen niteliklere haiz olduğundan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmış ve yetkilendirilmiş bir OSGB kuruluşudur.

Bu hizmetlere ihtiyaç duyan iş yerlerinin ilk tercih edilen çözüm ortağı olma hedefiyle 2014 yılında Trabzon ve Ordu merkezli orta ve doğu Karadeniz illerinde iş güvenliği firması olarak faaliyete başlamıştır.

Detay OSGB Trabzon ve Ordu iş güvenliği firması olarak sağlıklı, güvenli ve verimli iş ortamlarının oluşturulması prensibini benimsemiştir.

İSG eğitimleri, acil eylem planı, risk analizi, periyodik kontroller, yüksekte çalışma eğitimleri, patlamadan korunma dökümanı hazırlanması vb. alanlarında hizmet veren bir ortak sağlık güvenlik birimidir.

Detay iş güvenliği firması olarak kurulduğu ilk günden beri devamlı araştırmacı ,yenilikçi ve isg alanında iyi uygulama örneklerini yakından takip ederek bu uygulamaları hizmet verdiği firmalara önermektedir.

Misyonumuz;

Hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaçları doğrultusunda güncel mevzuatlar ışığında İSG danışmanlığı yapmak ve hizmet kalitemizi iyileştirerek hizmet verdiğimiz firmalar başta olmak üzere İş Sağlığı ve İş Güvenliği kültürüne katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz;

İş sağlığı ve iş güvenliği alanında üstün hizmet kalitesi anlayışı ile yenilikçi,dinamik ve sistematik hizmet verebilmek, dünyadaki iyi uygulama örneklerini yakından takip ederek ülkemizde de iyi uygulama örneklerinin tesis edilebilmesine çalışarak Türkiye’de seçkin ve önder iş sağılığı ve iş güvenliği firması olmaktır.

İSG Politikamız;

Sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin, personelimizin ve diğer ilgili şahısların sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak durumları belirlemek ve tedbirleri almak/aldırmak.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda müşterilerimizi, personelimizi ve ilgili diğer şahısların bilinçlenmesini sağlamak.

İş sağlığı ve güvenliği sistemimizi geliştirmek  ve sürekli iyileştirmek.

Yürürlükteki iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara uygun çalışmak.

Faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini belirlemek ve uygulatmaktır.

İSG hizmetlerinde zamanında ve planlı bir şekilde hizmet akışı sağlamaktır.

Kalite Politikamız;

Detay OSGB Trabzon ve Ordu firmamızın kalite politikası :

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak 
  • Yasalara, mevzuatlara uygun çalışmak 
  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek 
  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitim seviyesini artırmak.
  • Bilgi ve beceri seviyesi yüksek kaliteli personeller ile hizmet vermektir.